|
Dzisiaj czytałem wywiad z Cywka i raczej nastawiony jest na wypelnienie kontraktu do czerwca i walkę o skład w środku pola. Tym bardziej że w nowym systemie za Carrillo mają grać w środku pomocy 3 graczami w jednej linii. Taktyka wydaje mi się o tyle ciekawa że z racji braku bocznych pomocników w tym systemie środkowy boczny pomocnik będzie zabezpieczal stronę gdy skrajny obrońca będzie gnal do przodu.
Tak więc raczej sie teraz z Cywka nie rozstaniemy.
|