Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21629
Stary 19.01.2018, 18:07
teo napisał(a):Wyświetl post
To jest przestrzen hadlowa, ktora powinna generowac dla klubu okreslone srodki (imho koszt wynajmu stadionu).
Aby tak sie stalo nie jest rozwiazaniem powieszenie plachty za 10 tys i na niej wieszania reklam tylko bezposrednio na beton.
Z doswiadczenia wiem, ze ciezko znalezc firme/firmy, ktore kupie reklame na kilkanascie spotkan w stalych miejscach. To zazwyczaj sie udaje ze sponsorem strategicznym, znaczacym, tytularnym (w innych sportach). Natomiast mniejs sponsorzy zwykle wybieraja 5-6 meczow.
Dlatego panele LED zamontowane na tym betonie by ta sprzeda znaczaco ulatwily. Podejrzewam, ze nie ma tam reklam dlatego, ze problemem jest ciagly montaz i demontaz tych reklam. To wbrew pozorom jest troche karkolomne i kosztuje.

Poza tym z mojego punktu widzenia to klub ma obecnie inne problemy niz straszacy beton na stadionie ;-)
Zapewniam Cie regan ze w zadnej rozmowie o powaznym finansowaniu Wisly taki problem sie nie pojawil, pojawily sie za to inne.
Proponuje wrocic do rzeczywistosci i proponowac rozwiazania na miare naszych mozliwowci

Krzaq12 - o wlasnie... proste rzeczy a super to wyglada.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując