Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21619
Stary 19.01.2018, 12:10
Bandy pzpnu to byl kot i taki sam kolor powinny miec nasze bandy. Nad Vip klub zamontowal niebieskie okladziny z bialymi napisami... jesli chodzi o estetyke to jedyny plus ze nie różowe. Znowu idziemy po najnizszej lini oporu. Nie o to chodzi zeby zaslonic byle czym ale zeby zrobic to atrakcyjnie wizualnie!

Jak Dukat pisze na tt ze robia co moga z bandami... to zapytajcie ile wysilku trzeba wlozyc w zlecenie komus kupienia kilkuset metrow kwasratowych oklein wyslanie to do firmy ktora to oblepi logiem klubu czy czyms tam i zamontowanie tego na na stadione (to chyba wymaga najwiekszego wysilku). Skoro to są rzeczy na ktore trzeba sie wysilic to niech nie biora sie za pomniki muzea itd. bo wyjdzie jak ze strona internetową.
Koszty przy tym mozna ciac w barterze...
Ostatnio edytowane przez regan : 19.01.2018 o godz. 12:17.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując