Wyświetl pojedynczy post
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21617
Stary 19.01.2018, 11:03
KaRaSTSW napisał(a):Wyświetl post
Zaje.iscie to wygląda, różnica na plus jest bardzo znaczna. Czy naprawdę koszt takich band np. w kolorze czerwonym byłby bardzo drogi? A najlepiej dogadać się z głównym sponsorem żeby ich logo LVbet było co 3-5 metrów widoczne i zrobią to w formie reklamy.
Cena takich banerów "plandekowych" z oczkami w niezłej jakości przy zamówieniu hurtowym to w granicach +-10 zł za m2, nie mam pojęcia ile powierzchni betonu trzeba by było tym zakryć. Boisko ma długość około 100 metrów do tego 2 jak nie 3 poziomy do zakrycia w różnych kształtach, pomnożone przez 2 trybuny to pewnie około 500 metrów kwadratowych. Wychodzi na to, że cały koszt z montażem nie powinien przekroczyć 10 000 zł. Jeżeli jest jakiś specjalista proszę mnie poprawić.

Pytanie czy Wisła może na stałe zamontować takie banery, czy musi mieć każdorazowo pozwolenie od miasta na każdy mecz?
Pytanie drugie czy jak przyjdzie wiatr/deszcz/słońce to czy te banery będą wyglądać dalej tak fajnie, czy trzeba by było podobnie jak fotele VIP zabezpieczać po każdym meczu, bo inaczej po pół roku będzie wszystko wyglądać jeszcze gorzej niż teraz.
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując