Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21616
Stary 19.01.2018, 10:09
regan napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie pierwsze co to wziąłbym sie za małe rzeczy i wymienił fotele na sektorze vip bo wygladaja jak obrzygane lub obsrane przez hordy gołębii. Naprawde niby prestiż a wygląda to dramatycznie. Tak swoja droga to naprawde ciezko polozyc na te siedziska plachte zeby nie padal na to deszcz, snieg itd. Przeciez o to sie powinno dbac, warunki atmosferyczne niszcza te siedziska, a tak nie wiele potrzeba zeby o to zadbać. Wystarczy przyslonic na codzień.
Sam mialem juz wziac szczotke i jakis srodek do czyszczenia skor i przed meczem wyczyscic swoje krzeselko. Masakra.
Odpowiedz cytując