regan napisał(a):

|
Ogólnie pierwsze co to wziąłbym sie za małe rzeczy i wymienił fotele na sektorze vip bo wygladaja jak obrzygane lub obsrane przez hordy gołębii. Naprawde niby prestiż a wygląda to dramatycznie. Tak swoja droga to naprawde ciezko polozyc na te siedziska plachte zeby nie padal na to deszcz, snieg itd. Przeciez o to sie powinno dbac, warunki atmosferyczne niszcza te siedziska, a tak nie wiele potrzeba zeby o to zadbać. Wystarczy przyslonic na codzień.
|
Sam mialem juz wziac szczotke i jakis srodek do czyszczenia skor i przed meczem wyczyscic swoje krzeselko. Masakra.