Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21608
Stary 18.01.2018, 20:24
Mamy własne długi, jest na świecie przynajmniej kilkaset bogatszych klubów które własnych stadionów nie mają, a my dywagujemy w tej kwestii.

Stadion jaki jest taki jest, nic już nie zrobimy. Jedyne co możemy to wymuszać na zarządcy najmniejszą możliwą kwotę najmu oraz zgodę na poszczególne inwestycje które przyniosą nam konkretne korzyści finansowe (sklep klubowy, restauracja stadionowa, czy muzeum)
Fajnie, że władze myślą również o skwerze pamięci z pomnikiem Henryka Reymana i terenem zieleni. Całość może zyskać pod względem estetycznym i marketingowym.

Powiecie, dlaczego klub ma ładować kolejne tysiące w inwestycje stadionowe, skoro do naszego obiektu trzeba wiecznie dopłacać?! Bo to nasz dom, jedyny jaki mamy.

Przy pomocy sponsorów odnowili i nadali prestiżowy charakter strefom VIP, odmienią również teren wokół stadionu , postawią pomnik na wzór angielski, bo tam to normalka, stworzą pub na stadionie który będzie przynosił zysk,a miasto zobaczy że można tchnąć życie w to miejsce.
Odpowiedz cytując