|
Wielu tutaj pisze, że Wisła musi wynegocjować lepsze warunki wynajmu stadionu(mniejszy czynsz) ale pamiętajcie że ugranie dokładnie tych samych w połączeniu z umozliwieniem budowy sklepu, restauracji i klubowego muzeum może sprawić że na sporą część takowego czynszu ww inwestycje zarobią same. Utarg w pubie/kawiarni w czasie meczu będzie zapewne kosmiczny, w tygodniu pustki raczej też tam nie grożą, a nowy sklep powinien napędzić sprzedaż.
|