Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21594
Stary 17.01.2018, 13:00
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Szkoda, że nie przewidział, że stawianie sprzętu TV koło sektora gości to jednak głupi pomysł.
sektor gości miał być na trybunie G, przy obecnej trybunie F (narożniku rodzinnym), ale była akcja (m.in. kibiców i SKWK), aby przenieść blisko pawilonu medialnego.

Oczywiście tamto umiejscowienie sektora dla gości było bez sensu.
Odpowiedz cytując