pepe72 napisał(a):

|
Szkoda, że nie przewidział, że stawianie sprzętu TV koło sektora gości to jednak głupi pomysł.
|
sektor gości miał być na trybunie G, przy obecnej trybunie F (narożniku rodzinnym), ale była akcja (m.in. kibiców i SKWK), aby przenieść blisko pawilonu medialnego.
Oczywiście tamto umiejscowienie sektora dla gości było bez sensu.