Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21581
Stary 16.01.2018, 16:48
patrząc jednak z drugiej strony miasto wie że Wisła musi grać na Reymonta , więc sytuacja lekko patowa

(z przymróżeniem oka patrzę na takie apele jak np Twój o granie "gdzieś na wsi")
Odpowiedz cytując