regan napisał(a):

Juz tak abstrakcjonizując to do rozebrania sa tez trybuny za bramkami... ktore nie tylko wygladaja jak piesc do nosa ale sa niefunkcjonalne jakby wstawione na siłe.
|
Co by dało rozebranie trybun za bramkami, skoro obie dłuższe trybuny przez to się nie przybliżą do siebie. Obtułowicz wiedząc (a może tego nie wiedział?), że szerokość boiska to 68 m zaprojektował trybuny za bramkami ponad 110-metrowe. To miał być chyba wg niego stadion dożynkowy.
Regan, skróć ten lont od bomby, bo za długo się pali
