Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21578
Stary 16.01.2018, 14:28
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Pawilon medialny jest do rozegrania i podstawienia tam zwykłego narożnika z funkcjami medialnymi - co najwyżej. Zamknęłoby to też bryłę stadionu.
I pojemnosc by wzrosla do 35 tys ponad.

Juz tak abstrakcjonizując to do rozebrania sa tez trybuny za bramkami... ktore nie tylko wygladaja jak piesc do nosa ale sa niefunkcjonalne jakby wstawione na siłe.

Wiadomo bylo to budowane w czasach kiedy mielismy ogolnie syf kile mogiłe i to byl efekt. Ponosimy niestety koszty pionierstwa.

Natomiast nalezy sie cieszyc z pomieszczen dla kibicow pod trybunami. Wychodzac w przerwie mozna sie ogrzac w srodku a nie jak na innych stadionach gdzie normalnie piździ jak w kieleckiem. No i jednopoziomowe trybuny za bramkami to tez spory atut.

Nie mniej jednak zachowujac te atuty mozna bylo spokojnie zaprojektowac to wszystko lepiej i funkcjonalniej w innych obszarach
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując