Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21577
Stary 16.01.2018, 14:07
Wiele lat? Myslisz ze potem miasto nam zbuduje cos lepszego?
prawa jest taka, ze Majchrowski nas rozegral po mistrzowsku. Przecież BC chciał inny stadion miec, ale Jacek mu naobiecywał Eurl, wpuscił swojego kolege z ktorym zrobił swietny biznes. Jakby architekt zył pewnie dalej by ciagneli kase ze stadionu, wprowadzajac ciagle poprawki...

niestety ale jest jak jest. Byłem na wielu stadionach L, a tak źle rozplanowanego jak Nasz, to nie ma. i jeszcze ten jebany beton na ktory nie maja chyba pomysłu
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując