Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6558
Stary 17.01.2018, 19:07
Ja mogę odnieść się tylko do pierwszej połowy. W mojej ocenie gra Wisły mogła się podobać. Jednak ustawienie kamery i fakt, że była ustawiona pod słońce utrudniało ocenę sytuacji, która działa się po 2 stronie boiska. Przy pierwszej straconej bramce Chorążka mógł się lepiej zachować. Z perspektywy kamery piłka była kierowana w niego a i tak ją przepuścił.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując