|
@regan
Właścicielem stadionu jest miasto. Wynajmowanie pomieszczeń może mieć z Wisła taki związek, że może otrzymać niższy koszt wynajmowania stadionu na mecze ale oczywiście nie musi.
To miasto a nie Wisła musi się martwić utrzymaniem stadionu więc dla klubu lepiej.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
|