|
W ogóle warto trochę rozruszać ten temat i przenieść tu posty z tematu o TS-ie. Stadion widzimy w ciągłej przebudowie, baza prawdopodobnie również będzie powiększona.
Powód: nie działa edycja w firefoxie
Ostatnio edytowane przez kornd : 17.01.2018 o godz. 10:25.

Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
|