Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21589
Stary 17.01.2018, 01:15
kornd napisał(a):Wyświetl post
Relacja i fotogaleria z zaplecza, pomieszczeń biurowych i innych miejsc niedostępnych na co dzień. Coraz lepiej to wygląda, sporo biur udało się wynająć. Trwają rozmowy żeby wynająć siłownię, basen na południowej.
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...l,t,id,tm.html
Wszystko fajnie ale czy Wisła coś z tego ma? Bo 3 patole płacić za wynajem i nie mieć udziału w wynajmowanej powierzchni to trochę słabo...
Ostatnio edytowane przez regan : 17.01.2018 o godz. 01:19.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując