kornd napisał(a):

Relacja i fotogaleria z zaplecza, pomieszczeń biurowych i innych miejsc niedostępnych na co dzień. Coraz lepiej to wygląda, sporo biur udało się wynająć. Trwają rozmowy żeby wynająć siłownię, basen na południowej.
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...l,t,id,tm.html
|
Wszystko fajnie ale czy Wisła coś z tego ma? Bo 3 patole płacić za wynajem i nie mieć udziału w wynajmowanej powierzchni to trochę słabo...