Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21070
Stary 16.01.2018, 19:15
czaro napisał(a):Wyświetl post
Dziękuję, że odpowiedzieliście.
I po co ta ironia?

Gościu nas ojeb** na grube miliony i chcecie z nim interesy robić? Szanujcie sie ludzie. Może jeszcze Sandomierskiego i Covilo z parchow kupimy?
Odpowiedz cytując