|
brylant idioto , nie żartuj z takich spraw
pytam oczywiście z ciekawości , bo niby i jak miałbym pomóc ?
pytanie jest zupełnie nie od parady , gdyż od odpowiedzi na to zależą wszystkie Wasze spekulacje z poprzednich postów
pisanie o tym co zrobi/zrobiłby Velez bez wiedzy o sytuacji faktycznej jest nonsensowne
|