Wyświetl pojedynczy post
piotrek1803
Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21066
Stary 16.01.2018, 07:56
Matras by się jeszcze przydał bo typowych gości do walki w środku pola nie mamy za dużo . Moim zdaniem to główna przyczyna tego ze nie potrafiliśmy nawiązać walki z zespołami z czołówki EX. Ale ten Matras jak to w PL będzie jechał pewnie na jednym udanym sezonie z 5 lat i będzie pewnie łakomym kąskiem dla innych klubów.
Odpowiedz cytując