Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline
#
4799
16.01.2018, 02:20
teo
napisał(a):
...
Podzielam zdanie, ze trzeba zmusic miasto do wiekszego partycypowania w kosztach utrzymania stadionu.
Zastanawiam sie, co by sie stalo, gdyby Wisla w ramach mini protestu po wygasnieciu umowy zaczela sezon na... stadionie slaskim. I miasto zamiast kwoty x mialoby 0. Oj... sadze ze negocjacje baaardzo szybko by ruszyly do przodu
By moze udaloby sie wtedy uzyskac np 2-2,5 mln zlotych + prawa do nazwy stadionu?
teo, pogadaj ze szklanką o tym jak bardzo by się miasto wk...o za taką akcję i co mogliby zrobić drużynie próbującej wyjść z długów.
pepe72
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pepe72
Znajdź inne posty napisane przez pepe72