Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4799
Stary 16.01.2018, 02:20
teo napisał(a):Wyświetl post
...
Podzielam zdanie, ze trzeba zmusic miasto do wiekszego partycypowania w kosztach utrzymania stadionu.
Zastanawiam sie, co by sie stalo, gdyby Wisla w ramach mini protestu po wygasnieciu umowy zaczela sezon na... stadionie slaskim. I miasto zamiast kwoty x mialoby 0. Oj... sadze ze negocjacje baaardzo szybko by ruszyly do przodu

By moze udaloby sie wtedy uzyskac np 2-2,5 mln zlotych + prawa do nazwy stadionu?
teo, pogadaj ze szklanką o tym jak bardzo by się miasto wk...o za taką akcję i co mogliby zrobić drużynie próbującej wyjść z długów.
Odpowiedz cytując