|
X-Ray
Zgadzam sie w pelni.
Jak napisalem wyzej - ja bym nie potrafil skupic na pracy. I ojciec, ktory kocha dziecko, kazdy, chyba ma podobnie. Psychiki nie oszukasz.
Karherop.
Myslalem, ze ma do czerwca.
Ale mysle, ze jesli ktos go bedzie chcial to klub zgodzi sie na symboliczne odstepne.
W kazdym badz razie powinien tak zrobic i wykorzystac to marketingowo (w inny sposob wykorzystac kapital, ktory ucieknie przez brak ewentualnego "normalnego" transferu).
|