Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21059
Stary 15.01.2018, 22:09
A mi gdzieś w internecie mignęła informacja, że Matras jest na wylocie z Lechii. Pytanie do osób, które oglądają mecze - czy to dobry zawodnik? Pamiętam, że komentator w meczu Wisła-Pogoń/Pogoń-Wisła w poprzednim sezonie mówił, że Matras przechodzi do Lechii, bo to wyróżniający się zawodnik Pogoni etc.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując