|
A mi gdzieś w internecie mignęła informacja, że Matras jest na wylocie z Lechii. Pytanie do osób, które oglądają mecze - czy to dobry zawodnik? Pamiętam, że komentator w meczu Wisła-Pogoń/Pogoń-Wisła w poprzednim sezonie mówił, że Matras przechodzi do Lechii, bo to wyróżniający się zawodnik Pogoni etc.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|