kacpaw91 napisał(a):

|
A może tak sięgnąć po Michała Nalepę, który podobno nie leci na zgrupowanie z Lechią? Na Węgrzech sobie radził a Wasilewski i Głowacki wieczni nie będą.
|
Ivan Gonzalez, Arek Głowacki, Zoran Arsenic, Marcin Wasilewski, Fran Velez, ostateczności - Maciek Sadlok.
Nie potrzebujemy teraz dodatkowego zawodnika na środek obrony. Dopiero po sezonie będziemy szukać.