Krotko. Chodzi mi o to, zeby WOSP nie nazywac fundacja charytatywna badz filantropijna tylko biznesem Jurka Owsiaka

Filantropijnie badz charytatywnie to udziela sie dajmy na to Blaszczykowski, przeznaczajac jakas czesc swoich ciezko zarobionych pieniedzy na takie cele a nie zarabiajac na takiej dzialalnosci.