Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4026
Stary 15.01.2018, 13:17
szprotson napisał(a):Wyświetl post
serio ?
moj post z 4 stycznia.
https://www.wislakrakow.com/forum/sh...ostcount=20788
Ale mam Cię przeprosić, że informacje z wywiadu pokrywają się w jakiejś stopniu z Twoim postem?

O tym ile warte mogą być wpisy na forum udowodnił niedawno Regan. Nie znam Cię poza siecią, nie wiem, skąd masz informację.

W gruncie rzeczy powinieneś być kontent, że Twoje informacje pokrywają się z oficjalnym przekazem, więc potraktuj to po prostu jako potwierdzenie swoich słów.
Ostatnio edytowane przez piotek : 15.01.2018 o godz. 13:35.
Odpowiedz cytując