szprotson napisał(a):

Ale mam Cię przeprosić, że informacje z wywiadu pokrywają się w jakiejś stopniu z Twoim postem?
O tym ile warte mogą być wpisy na forum udowodnił niedawno Regan. Nie znam Cię poza siecią, nie wiem, skąd masz informację.
W gruncie rzeczy powinieneś być kontent, że Twoje informacje pokrywają się z oficjalnym przekazem, więc potraktuj to po prostu jako potwierdzenie swoich słów.