Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36657
Stary 15.01.2018, 11:22
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Na szybko:

1. Nie napisałeś czemu Owsiak pozakładał kilka fikcyjnych firm przez które przepuszcza część pieniędzy zamiast po prostu wypłacać sobie pensję bez żadnych kombinacji

2. Zakładając że są prawdziwe, zgodnie ze sprawozdaniami finansowymi około 95% idzie na zakupy - pozostałe 5% idzie na Woodstock i właśnie na pensje pracowników.

3. Co do pompowania kasy w NFZ to gdyby babcia miała wąsy ...
1. Nie napisałem bo tego nie sprawdzam dlaczego tak robi. Nie jestem od tego żeby samodzielnie śledzić wszystkie patologie ale wiem ze obecna władza patrzy mu na ręce i sprawdza jego rozliczenia.

Natomiast jeżeli masz jakiś tutaj zarzut to go zwerbalizuj. Natomiast nie róbmy zarzutu z tego ze on tez żyje z kasy fundacji skoro poświecą jej 100% swojego czasu.

2. Akurat widziałem jakiś czas temu rozliczne 24 finału. Zebrane 72,6M a wydane 72,7M - wiec jednak 100% z włożonej złotówki do puszki idzie na cele zbiorki.

3. Nie jest to żadne gdybanie. No chyba ze chcesz obronić tezę ze pieniądze z podatków są wydawane efektywnie i ze każda złotówka z naszych podatków przeznaczona na NFZ jest efektywnie wydawana. Ze cala armia administracyjna nie pochlania znacznej części z tych pieniędzy.

Ktoś tutaj napisał o Kijowskim. Przecież to zupełnie inna sprawa - facet wystawiał LEWE faktury za usługi których nie wykonał. A to ze WOSP ma firmę która produkuje koszulki WOSP i faktycznie je dostarcza po rynkowych cenach to nie do końca ogarniam co w tym złego ?