Cytat:
|
1. Nie napisałeś czemu Owsiak pozakładał kilka fikcyjnych firm przez które przepuszcza część pieniędzy zamiast po prostu wypłacać sobie pensję bez żadnych kombinacji
|
Logika Owsiaka jest prosta. Prosta prawdziwa i uciszająca sumienie. W WOŚP rzeczywiście działa charytatywnie (to prawda) ale to, że ma inne fundacje powiązane z WOŚP gdzie pracuje jego rodzina, że te fundacje robią zlecenia dla WOŚP i mają z tego hajs to już nic takiego.
Po prostu drugi Kijowski. Tamten też działał w KODzie za frico ale, że zrobił zlecenie i sobie za nie przytulił 10 tys zł to przecież po prostu za pracę się należało fachową.
Może złodziejstwem tego nazwać nie można (no chyba, że koszt pracy zawyżają), po prostu takie nowoczesne złodziejstwo, cwaniactwo. Wyciszające sumienie, a jak Ci ktoś powie, że bierzesz z WOŚP czy KODu to niee, ja za darmo to robię ale mam inne spółki, które robią zlecenia dla nich i za to już mogę brać kasę.