Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4784
Stary 14.01.2018, 10:55
lucas8 napisał(a):Wyświetl post
Odbiją nam to za dług wobec wynajmu stadionu i tyle widzieli
Zawsze 400k mniej w plecy, a skończy się pewnie na jakimś niewielkim logo "Kraków" na spodenkach albo pod numerem z tyłu koszulki. Dla mnie układ idealny.
Odpowiedz cytując