|
Nie rozumiem co ma Rydzyk do Owsiaka i WOSP. Rydzyk jest biznesmenem pelna geba i sie przeciez z tym nie kryje. Owsiak jest biznesmenem pelna geba a nawet na wislackim forum znajda sie osoby robiace z niego druga Matke Terese, Ojca Pio i Franciszka z Asyzu w jednym. Nie zauwazasz roznicy?
|