Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36648
Stary 13.01.2018, 17:56
Nie rozumiem co ma Rydzyk do Owsiaka i WOSP. Rydzyk jest biznesmenem pelna geba i sie przeciez z tym nie kryje. Owsiak jest biznesmenem pelna geba a nawet na wislackim forum znajda sie osoby robiace z niego druga Matke Terese, Ojca Pio i Franciszka z Asyzu w jednym. Nie zauwazasz roznicy?