Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36647
Stary 13.01.2018, 17:33
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
... ale skoro on utrzymuje siebie, swoja rodzine, psa i samochody jedynie z pieniedzy od ludzi, to jest ....a biznesmenem a nie charytatywnym filantropem. ....
Dyskutując o braku transparentności fundacji Owsiaka, trzeba spojrzeć na 'rynek', zobaczyć kto nim rządzi. Ojca Tadeusza nikt się nie czepia o rozliczenia i jakoś sąd nie wymaga od niego dokumentów. Jak tu dyskutować negatywnie o Owsiaku, skoro rekin robi dokładnie to samo tylko na większą skalę i z przytupem.

I oczywiście, zgodzę się, datek to kwestia gustu. Jeśli miałbym dać złotówkę na geotermie w mieście w ktorym nie żyję, lub na sprzet medyczny ktory mnie nie będzie sluzył, wolę dać na to drugie. Przynajmniej coś jest fizycznie w szpitalu a nie jak Stocznia Gdańska - na papierze. Dlatego zwyczajnie uważam że Owsiak dla siebie bierze mniej niż bezpośrednia konkurencja i coś sensowniejszego daje w zamian.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA