no jak, przeciez Mitrovic to bomba

a jak nie, to nowy sponsor
po za tym, chodzilo o Kuliverta ktory juz byl na lotnisku nawet, ale odwolali lot. Siedzi teraz w poczekalni i czeka na nowy. Towarzystwo umila mu para Rumunów o barwnych nazwiskach Grigorie i Galamaz (tak to lecialo?) oraz brazylijczyk Nei. Z oddali slychac rowniez jęki niezadowolenia w jezyku hiszpanskim, plynace od jegomoscia czytajacego gazete ktorym jest niejaki MJ. Z tego co mowia ludzie, (lub szklanki whisky) hiszpan czytal o pewnym Holendrze ktory mial przyjsc do Krakowa, ale transakcja nie doszla do skutku z racji tego ze jego nazwisko ma dwa czlony. Niby błachy powód...a jednak powód. Szkoda, dzieki niemu stadion mial byc pełny a coca-cola miala sie lac litrami po schodach przeciwpozarowych i po reklamach okalajacych betonowa elewacje.
Oficjalna strona, poki co swietnie zarzadzana, majace bardzo profesjonalny sklep, nie potwierdza informacji podawanych przed media.