Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21034
Stary 13.01.2018, 10:52
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Nie ma, regan PDW
Nawet jakby coś się wydarzylo w przyszłym tygodniu,to niech sie nie próbuje przypsać do tego,bo wtedy równie dobrze może się przypisac do jakiegos transferu w lutym,że to własnie o niego chodziło...
Reagan chyba poległeś....
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 13.01.2018 o godz. 11:03.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując