Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21025
Stary 12.01.2018, 23:37
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
kiedyś podobno byliśmy zainteresowani Dovbykiem
https://www.transfermarkt.com/artem-...spieler/343537
jak pokazuje zakazana stronka Artem jest teraz wolnym graczem... ciekawe czy interesujemy się nim dalej, ew. czy z nim rozmawiamy.
Z tego co wiem, to trwaja rozmowy z kilkunastoma zawodnikami, z ktorych dwoch, moze trzech do nas przyjdzie. Czasu jest duzo, wiec zbyt szybko bym sie nie spodziewal rozwiazan. Tych, ktorych my chcemy to jestesmy dla nich 2-3 wyborem i czekamy na rozwiazania, a Ci dla ktorych my jestesmy pierwszym wyborem dla nas sa drugim-trzecim.
Cierpliwosci.
Najpierw trzeba zejsc z budzetu wynagrodzen i dobrze by bylo przytulic jakas kaske zeby powaznie zespol wzmocnic. Jeden Pietrzak to za malo Priorytet to odejscie Cywki i Ondraska. Jesli sie nie uda to beda transfery na zasadzie dwoch ud: "udo, albo nie udo" A jak sie pozbedziemy tej dwojki to Reagan wstanie z trumny i odpali te swoje bombki
Odpowiedz cytując