Kamil_mchw napisał(a):

Z tego co wiem, to trwaja rozmowy z kilkunastoma zawodnikami, z ktorych dwoch, moze trzech do nas przyjdzie. Czasu jest duzo, wiec zbyt szybko bym sie nie spodziewal rozwiazan. Tych, ktorych my chcemy to jestesmy dla nich 2-3 wyborem i czekamy na rozwiazania, a Ci dla ktorych my jestesmy pierwszym wyborem dla nas sa drugim-trzecim.
Cierpliwosci.
Najpierw trzeba zejsc z budzetu wynagrodzen i dobrze by bylo przytulic jakas kaske zeby powaznie zespol wzmocnic. Jeden Pietrzak to za malo

Priorytet to odejscie Cywki i Ondraska. Jesli sie nie uda to beda transfery na zasadzie dwoch ud: "udo, albo nie udo"

A jak sie pozbedziemy tej dwojki to Reagan wstanie z trumny i odpali te swoje bombki
