szprotson napisał(a):

w tle leci bandyckie tango, a przed kominkiem wiją sie dwie mulatki.
a temat Kuświka jeszcze zyje czy juz umarl ?
|
Nie gustuje w mulatkach. A w kominku mi sie nei chce palic
Nie wiem nic na temat Kuswika. Podejrzewam, ze kaczka jakich wiele (oby).