Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21012
Stary 12.01.2018, 18:57
teo napisał(a):Wyświetl post
Troche jalowa robi sie dyskusja, bo z oczywistych wzgledow nie odkryje sie ze wszystkim

Ale ostatni raz ci odpisze, postaram sie dosadnie jak tylko potrafie.

Ad1. Siadam sobie w swoim 50 metrowym salonie z dwoma szklankami whisky i ta druga szklanka whisky opowiada mi rozne fajne historie, z ktorych czesc przelewam jako swoje, tak domysly
...
Fajne szklanki
Odpowiedz cytując