|
Pola to mi będzie szkoda, jeśli go oddam bez żalu. Jak tylko fizycznie był gotowy fizycznie stanowił istotne ogniwo zespołu. Z tego co pamiętam to w okresie przygotowawczym przed sezonem miał przebłyski kreatywności widoczne również, rzadko bo rzadko, w meczach ligowych. Dochodzi tutaj sprawa, na ile jego zadania boiskowe ograniczały/uproszczały jego udział w akcjach ofensywnych.
|