Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21008
Stary 12.01.2018, 17:48
wiertar napisał(a):Wyświetl post
Tak btw to Halilovic też zbytnio nie pokazał się z dobrej strony w zanymeczu na jesieni. Nawet w sparingach jakoś tej jakości widać nie bylo
Dlatego powinien byc wypozyczony, bo on potrzebuje teraz glownie gry i zlapania pewnosci siebie. Tyle tylko, ze bez transferu na jego pozycje nie bedzie wypozyczony, bo braknie glebi skladu.
Odpowiedz cytując