wiertar napisał(a):

|
Tak btw to Halilovic też zbytnio nie pokazał się z dobrej strony w zanymeczu na jesieni. Nawet w sparingach jakoś tej jakości widać nie bylo
|
Dlatego powinien byc wypozyczony, bo on potrzebuje teraz glownie gry i zlapania pewnosci siebie. Tyle tylko, ze bez transferu na jego pozycje nie bedzie wypozyczony, bo braknie glebi skladu.