Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80766
Stary 12.01.2018, 17:06
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Perez by się nam przydał, jakby był 12stym zawodnikiem na boisku. W innym przypadku zabiera miejsce komuś, kto potrafi grać w obronie lub ataku.
dobre , a najgorsze że pasuje nie tylko do Pereza

z obecnej kadry najbardziej do Brożka , ale tak jak pisałem wielu by sie znalazło
Odpowiedz cytując