domin_czyzyny napisał(a):

|
Perez by się nam przydał, jakby był 12stym zawodnikiem na boisku. W innym przypadku zabiera miejsce komuś, kto potrafi grać w obronie lub ataku.
|
dobre , a najgorsze że pasuje nie tylko do Pereza
z obecnej kadry najbardziej do Brożka , ale tak jak pisałem wielu by sie znalazło
