|
Skoro nie czytam gazet, twitterow, instagramow to zgaduj - gdzie to moglem slyszec?
Mitrovic to jedno z zyczen Carillo. Ta lista liczy kilka nazwisk w tym dwa sa na prawde bardzo ciekawe i pewnie o ktoryms z nich pisal regan. Ale obecnie dalej niz blizej do sfinalizowania.
Tak Xray, Carillo wie kogo potrzebuje a kogo nie. Potrzebuje zawodnikow szybko grajacych pilka, lub pokazujacych takie tendencje (mozna nauczyc). I takich zawodnikow oczekuje na pozycje, na ktorych takich graczy u nas brakuje. Nie gra tak Llonch dlatego klub jakos bardzo o niego nie zabiega i pewnie w czerwcu po zakonczeniu rozgrywek odejdzie, nie gra tak pudel dlatego jest do odstrzalu. Wojtkowski, Halilovic, Basha - kazdy z nich pokazal ze potrafi szybkie pilki dac.
A czy przyjdzie LO? Zobaczymy. Trzeba pamietac ze Sadlok ma kwote odstepnego w kontrakcie i w kazdej chwili moze odejsc. Bartkowski stale na lewej obronie? Nie widze tego. Co do Arsenicia sie nei wypowiadam, bo dobrze by bylo, zeby zagral choc jeden mecz.
|