X-Ray napisał(a):

Nie ma sprawa, w takim razie informacje od Michała Knura, który jest bardzo blisko klubu:
Jeśli wolisz swoje przewidywania i bazowanie na "wydaje mi się", niż informacje dziennikarstwie. To masz do tego prawo. Nie mam zamiaru z tym dyskutować.
|
Czy gdzies bylo podawane info ze potrzebny jest srodkowy pomocnik?