U nas nawet pol sparingu nie zagral na lewej stronie.
Pytanie na ile to byla indolencja Kiko a na ile po prostu sobie nie radzil na tej pozycji nawet na treningach.
Nie wiem.
Wiem, ze przed przyjazdem do PL Carillo wskazywal na potrzebe wzmocnienia lewej strony. Byc moze treningi i postawa Bartkowskiego i Arsenica go przekonaly, aby tego nie robic, ale wcale mnie nie zdziwi jak LO sie pojawi
