Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20994
Stary 12.01.2018, 14:33
U nas nawet pol sparingu nie zagral na lewej stronie.
Pytanie na ile to byla indolencja Kiko a na ile po prostu sobie nie radzil na tej pozycji nawet na treningach.
Nie wiem.

Wiem, ze przed przyjazdem do PL Carillo wskazywal na potrzebe wzmocnienia lewej strony. Byc moze treningi i postawa Bartkowskiego i Arsenica go przekonaly, aby tego nie robic, ale wcale mnie nie zdziwi jak LO sie pojawi
Odpowiedz cytując