Nie no, ale gdzie wy widzicie u Pereza, że jest jak podobny do Stilicia, to ja nie bardzo wiem.
Przecież on gra zdecydowanie niżej, jest od destrukcji, asekuracji, wygrania główki, odbioru. Udowodnił w 2-3 spotkaniach w tym sezonie, że coś tam potrafi, że jest wybiegany, technicznie również jeden z lepszych w naszej drużynie. Oczywiście, popełniał błędy, mniejsze i większe, tylko kto tego nie robił w naszej drużynie? Perez to dobry zawodnik, te blisko 50 spotkań w LaLiga to nie jest przypadek. Pierwsze pół roku miał przeciętne, dajcie mu popracować z trenerem, który wie co to jest taktyka. Bo moim zdaniem nie jest to piłkarz, którego możemy odpalić od tak.