Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80755
Stary 12.01.2018, 14:11
Nie no, ale gdzie wy widzicie u Pereza, że jest jak podobny do Stilicia, to ja nie bardzo wiem.

Przecież on gra zdecydowanie niżej, jest od destrukcji, asekuracji, wygrania główki, odbioru. Udowodnił w 2-3 spotkaniach w tym sezonie, że coś tam potrafi, że jest wybiegany, technicznie również jeden z lepszych w naszej drużynie. Oczywiście, popełniał błędy, mniejsze i większe, tylko kto tego nie robił w naszej drużynie? Perez to dobry zawodnik, te blisko 50 spotkań w LaLiga to nie jest przypadek. Pierwsze pół roku miał przeciętne, dajcie mu popracować z trenerem, który wie co to jest taktyka. Bo moim zdaniem nie jest to piłkarz, którego możemy odpalić od tak.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując