krzaq12 napisał(a):

|
Zoran Arsenic w Chorwacji grał jako stoper lub lewy obrońca, dopiero w Wiśle zaczął grywać na prawej flance....
|
no właśnie , nareszcie ktoś przypomniał, bo widze na forum zbiorowa amnezja, przecież nawet w kontekście tego typa co grał na LO w zeszłym seoznie , wyraźnie było mowione że to opcja przejściowa aż przyjdzie już zakontraktowany Zoran