Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20990
Stary 12.01.2018, 11:09
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Zoran Arsenic w Chorwacji grał jako stoper lub lewy obrońca, dopiero w Wiśle zaczął grywać na prawej flance....
no właśnie , nareszcie ktoś przypomniał, bo widze na forum zbiorowa amnezja, przecież nawet w kontekście tego typa co grał na LO w zeszłym seoznie , wyraźnie było mowione że to opcja przejściowa aż przyjdzie już zakontraktowany Zoran
Odpowiedz cytując