dzisiaj skończył

jak jesteś już taki ścisły. poza tym nie wyciągaj tylko tego że biega, bo napisałem, że technikę też ma i moim zdaniem powinien dostać więcej czasu. rozumiem, że go nie doceniasz i nie chcesz w Wiśle ale moim zdaniem powinien wykonać kontrakt, bo na pewno może dać więcej niż Boguski czy Brożek.