AntyMod napisał(a):

|
cos czuje ze BARDZO DLUGO teraz na forum wszystko i kazdy news bedzie nazywany BOMBĄ REGANA , w sezonie ogorkowym i nudnym dobra szydera nie jest zla
|
I bardzo dobrze. Bo nawet jak zrobimy jakiś dobry transfer to zaraz pojawi się taki Regan i powie: a niemowilem! I będzie udawał że on właśnie o tym mówił odpoczatku.