szprotson napisał(a):

Raczej nie, bo u niego o wiele większą rolę w życiu odgrywa ojciec. Wiec poszedł by do ojca, a ten by mu doradził by poszedł do sądu, tak jak teraz jest z Lechią.
Tylko że to nie chodzi o to ze ktoś się spóźni z przelewem dzień czy dwa, tylko 2 czy 3 miesiace. Jeśli Ty uważasz cos takiego za normalny stan rzeczy ,to cieżko nam sie bedzie dogadac.
|
Całkowicie zgadzam się z tym, że opóźnienia 2-3 miesięcy to patola, którą powinno się tępić. Mam tu na myśli to, że w razie ewentualnego transferu do nas Wolski zdawałby sobie sprawę, że takie opóźnienia mogą (ale niekoniecznie muszą) się zdarzyć. Był już u nas, wie jak to wygląda od kuchni.