Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20968
Stary 11.01.2018, 15:06
teo napisał(a):Wyświetl post
Chyba w tym problem, ze nie rozumiesz.
Nie napisalem nigdzie ze nie jestesmy tylko zebysmy sie tak nie traktowali.
Sytuacja Wisly bardzo szybko sie moze zmienic o 180 stopni.
Pomogl w tym nowy kontrakt z LvBet. Pomoc moze sprzedaz Carlitosa za 3 mln. W zasadzie wtedy z biedaka stajemy sie klasa srednia, wiec stonuj swoje smuty. Jak nie sprzedaz to zobaczymy co osiagnie zespol. Jesli zostanie osiagniety cel postawiony przez zarzad to samo bonusy za udzial w elminacjach LE + wplywy z biletow oraz dodatkowe pieniadze z ligi za pozycje to sa kwoty, ktore mocno poprawia sytuacje. Ale... to znowu sa scenariusze, w ktorym jest duzo dziur Np kontuzje
ok, wiec pytanie moje brzmi, czy mamy podstawy sie tak nie traktowac?
Sprzedaz Carlitosa - regulowanie pewnych długów. Transza z LV Bet - regulowanie pewnych ...odszkodowań i ekwiwalentów z zaszlych lat.
Sytuacja Wisły moze sie zmienic o 180 stopni tak jak i kazdego innego klubu. Ba, nawet o 360 może.
Biorąc pod uwagę to, ile niektorym firmom lecieliśmy kasy, i to jak "szybko" to spłacamy, nie powoduje u mnie wrazenie ze nagle stajemy sie krezusami, ale moze posiadasz jakieś lepsze informacje dzięki ktorym moje zdanie sie zmieni ?Z chęcia sie dowiem czegoś nowego.

i Wolski nie jest za słaby na Lechie, tylko nie leci z prostego powodu...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując