szprotson napisał(a):

"jesli bedzie mozliwosc"
"jeżeli bedzie jakakolwiek opcja"
przypuszczenia i domysły
"ale nie stawiajmy sie w roli bidnego rumuna, ktory zebrze o byle ochlap tylko dlatego, ze do tej pory wydawano ponad stan i jest z tego powodu zadyszka, z ktorej sie powoli wychodzi."
twierdzenie
Szneka : U nas Wolak ma pewny plac? Skad Wy to bierzecie? Bedziemy grali taktyka z of. pom 
Pewny plac bo ? Z jakiego powodu ?
nie bylo i nie ma tematu Wolskiego w Wiśle...
a co do 1000 scenariuszy teo, to w każdym jest dziura.
|
Sherlock.
Jestesmy w temacie WASZE PROPOZYCJE TRANSFEROWE.
Od czego jest ten temat?
Wlasnie od "jesli" "gdybym mogl" "chcialbym"
Jakis masz problem do mnie to pisz smialo a nie sie dopie*$*&%rdalasz jak baba do ogladania meczu.