Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20960
Stary 11.01.2018, 14:43
szprotson napisał(a):Wyświetl post
"jesli bedzie mozliwosc"
"jeżeli bedzie jakakolwiek opcja"

przypuszczenia i domysły

"ale nie stawiajmy sie w roli bidnego rumuna, ktory zebrze o byle ochlap tylko dlatego, ze do tej pory wydawano ponad stan i jest z tego powodu zadyszka, z ktorej sie powoli wychodzi."

twierdzenie

Szneka : U nas Wolak ma pewny plac? Skad Wy to bierzecie? Bedziemy grali taktyka z of. pom
Pewny plac bo ? Z jakiego powodu ?

nie bylo i nie ma tematu Wolskiego w Wiśle...
a co do 1000 scenariuszy teo, to w każdym jest dziura.
Sherlock.
Jestesmy w temacie WASZE PROPOZYCJE TRANSFEROWE.

Od czego jest ten temat?
Wlasnie od "jesli" "gdybym mogl" "chcialbym"
Jakis masz problem do mnie to pisz smialo a nie sie dopie*$*&%rdalasz jak baba do ogladania meczu.
Odpowiedz cytując