Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20959
Stary 11.01.2018, 14:41
teo napisał(a):Wyświetl post
Daje 5 proc szans ze taki zawodnik jak Wolski przyjdzie, ale nie stawiajmy sie w roli bidnego rumuna, ktory zebrze o byle ochlap tylko dlatego, ze do tej pory wydawano ponad stan i jest z tego powodu zadyszka, z ktorej sie powoli wychodzi.
"jesli bedzie mozliwosc"
"jeżeli bedzie jakakolwiek opcja"

przypuszczenia i domysły

"ale nie stawiajmy sie w roli bidnego rumuna, ktory zebrze o byle ochlap tylko dlatego, ze do tej pory wydawano ponad stan i jest z tego powodu zadyszka, z ktorej sie powoli wychodzi."

twierdzenie

Szneka : U nas Wolak ma pewny plac? Skad Wy to bierzecie? Bedziemy grali taktyka z of. pom
Pewny plac bo ? Z jakiego powodu ?

nie bylo i nie ma tematu Wolskiego w Wiśle...
a co do 1000 scenariuszy teo, to w każdym jest dziura.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując