teo napisał(a):

|
Daje 5 proc szans ze taki zawodnik jak Wolski przyjdzie, ale nie stawiajmy sie w roli bidnego rumuna, ktory zebrze o byle ochlap tylko dlatego, ze do tej pory wydawano ponad stan i jest z tego powodu zadyszka, z ktorej sie powoli wychodzi.
|
"jesli bedzie mozliwosc"
"jeżeli bedzie jakakolwiek opcja"
przypuszczenia i domysły
"ale nie stawiajmy sie w roli bidnego rumuna, ktory zebrze o byle ochlap tylko dlatego, ze do tej pory wydawano ponad stan i jest z tego powodu zadyszka, z ktorej sie powoli wychodzi."
twierdzenie
Szneka : U nas Wolak ma pewny plac? Skad Wy to bierzecie? Bedziemy grali taktyka z of. pom

Pewny plac bo ? Z jakiego powodu ?
nie bylo i nie ma tematu Wolskiego w Wiśle...
a co do 1000 scenariuszy teo, to w każdym jest dziura.