Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20958
Stary 11.01.2018, 14:40
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Jakie wyjście? Wypożyczyć do Legii, którą stać na kontrakt Wolskiego lub sprzedać zagranice np. Rosja, Turcji.



Od kiedy zawodnika wypożycza się na trzy miesiące a nie sześć? Pytam, bo może czegoś nie wiem.

I tak na LOGIKE- czy naprawdę uważasz, że Wolski chce iść na wypożyczenie do Wisły, w której był i widział te same problemy finansowe?
X ray, powalasz
Sprzeda do Rosji, Turcji Po pierwsze to musza byc chetni a na razie nie ma po drugie sam zawodnik jeszcze sie musi podpisac... A czy Wolski chce do Rosji, Turcji to sam sie go zapytaj
Co do wypozyczenia...
legla to juz teraz tymi 4 transferami zaszala po bandzie Jeszcze 2 maja wziac w tym na pozycje Wolskiego. A do tego nie widac chetnych na kosztowne odpady, ktore oplacac trzeba. Tam ida teraz po bandzie jak u nas z opcja holenderska... jak nie bedzie LM 18/19 to bedzie gruuuubo. Ale to ich zmartwienie.
Wracajac. Serio uwazasz, ze maja zawodnika na pelnym kontrakcie plus jeszcze ze 2 w skladzie na ta sama pozycje, wezma jeszcze Wolskiego na wypozyczenie zeby zabieral plac tym zawodnikom, ktore maja 2-3 letnie kontrakty i albo dobrze by bylo ich zaraz sprzedac albo skoro sie im placi zeby grali?

Czemu na 3 msc? Bo jesli dojdzie do wypozyczenia to w ostatnich dniach/godzinach okna transferowego. Zgadnij, ile wtedy jest msc do zakonczenia rundy wiosennej?
Odpowiedz cytując